Radonjić: Kontrola u drugom delu

Danas 12.05.2022  |  Z. P.

Dejan Radonjić, trener košarkaša Crvene zvezde bio je zadovoljan pobedom nad Cedevitom u prvom meču polufinala ABA lige 93:82, ali i svestan da je načinjen samo prvi korak. „Bili su sjajni u napadu, uspeli smo da iskontrolišemo stvari u drugom poluvremenu.

Okrećemo se odmah sledećem meču. Da budem jasan i precizan, značajno je što smo pobedili. Moramo da napravimo analizu zbog sledećih utakmica, nadam se više njih. Imali smo dugačku pauzu, stava sam da je moglo da bude lošije i bolje, sve to što smo prošli stavilo nas je u poziciju da dugo čekamo meč. U 40 minuta protiv Cedevite ne smeš da budeš nekoncentrisan. To je nešto što nam je dalo prostora, gradili smo rezultat, igrači su imali neke svoje momente, ali