Да ли је Грчић једини одговоран?
Данас 17.05.2022 | Др Мирослав Тодоровић

Могу грађани да се љуте до миле воље, што ће им будући рачуни за утрошене киловате бити увећани за око 30% зато, како су надлежни објаснили, да би се ЕПС-у, гиганту на стакленим ногама, који је пао на колена, помогло да се подигне, да стане на ноге и опорави.
Несумњиво да је главни кривац за тешку ситуацију у ЕПС-у Милорад Грчић, који је шест година као вршилац дужности директора, незналачки руководио овом компанијом. Иако закон каже да звање в.д. директора може да траје најдуже до шест месеци. Али, да ли је Грчић једини одговоран? Чудно и неприхватљиво је да актуелна власт за протеклих шест година није имала увид у катастрофално лоше пословање ЕПС-а и није предузела мере да се стање поправи. Није ни мало утешно












