Poluvreme - Kostić stvara glavobolje "Policajcima", sudija im oprostio isključenje!?

Sportske.net 18.05.2022  |  Sportske.net

Posle prvih 45 minuta u finalu Lige Evrope golova nema, Ajntraht - Rendžers 0:0.

Meč se igra pred krcatim tribinama stadiona "Ramon Sančez Pishuan" u Sevilji. Već u petom minutu videli smo prvi sporan detalj kada je vezista Rendžersa Lundstram bio neoprezan i nogom po glavi zakačio Rodea, zbog čega je fudbaleru Ajntrahta morala da se ukaže pomoć, ali sudija Vinčić nije pokazao ni žuti karton Lundstramu. Ajntraht je bio bolji rival na početku meča. Imao je nemački tim terensku inicijativu, ali ne i izgledne prilike. Sve do 20. minuta, kada je