Kraj sezone u plej-autu, evo sa kojih pozicija Novi Pazar i Radnički idu u baraž!

Sportske.net 20.05.2022  |  Sportske.net

Ovog popodneva odigrane su i preostale tri utakmice poslednjeg kola plej-auta Super lige.

Radnički 1923 je u Kragujevcu, bez prisustva publike dočekao ekipu Metalca, a tri boda osvojili su gosti. Metalac je slavio sa 2:1 i ovim trijumfom se oprostio od superligaškog društva. Radnički je poveo već u devetom minutu autogolom Jokovića i delovalo je da Kragujevčani, iako u kombinovanom sastavu, grabe ka pobedi. Međutim, nepromišljenost napadača domaćeg tima Đorđa Maksimovića, napravila je problem Lalatovićevom timu. On je u samom finišu prvog poluvremena