Prijovićev šou u Australiji, Srbin sam izborio finale Vesternu!

Sportske.net 21.05.2022  |  Sportske.net

Srpski fudbaler Aleksandar Prijović odigrao je izvanrednu utakmicu za Vester junajted pošto je postigao dva gola i zabeležio asistenciju u pobedi protiv Melburn Viktorije 4:1 kojom se njegov tim plasirao u finale gde će se boriti za naslov šampiona države.

Da podvig bude veći, to je učinio na gostujućem terenu nakon što je u prvom duelu Vestern poražen sa 1:0. Srbin je već u 18. minutu udarcem glavom anulirao prednost Melburna iz prvog meča, s tim da se domaćin vratio do kraja poluvremena. Ipak, Prijović se u 49. maestralno snašao u kaznenom prostoru, postigao je svoj drugi gol, a onda i asistencijom u 78. završio posao. Prijovic levels the tie after a perfect cross from Pain 🔥 #MVCvWUN pic.twitter.com/a0HoFxR9Yn DWH