NBA: Tejtum se probudio i vodio Boston do izjednačenja u seriji, Majami nemoćan (video)

Hot sport 24.05.2022  |  HotSport

Košarkaši Bostona slavili su protiv Majamija sa 102:82 u utakmici broj četiri finalne serije Istoka.

Seltiksi su tako izjednačili na 2-2 u finalnoj seriji te su odbranili domaći teren nakon pretrpljenog brejka i serija se vraća na Floridu u potpunom egalu. Ekipa iz Masačusetsa odigrala je sjajno na svom parketu, pre svega blistavu prvu četvrtinu kada je imala nestvarno vođstvo 26:4, dok je Majami tokom prvih 12 minuta promašio iz svih mogućih pozicija. Koliko je sve bilo rešeno još u prvoj polovini meča svedoči i to da je Boston na poluvremenu imao prednost od 24