Radnički iz Kragujevca uprkos minimalnom porazu od Železničara izborio opstanak u eliti

Euronews 29.05.2022  |  Autor: Euronews

Radnički iz Kragujevca zadržao je elitni status i u narednoj sezoni gledaćemo ga u Superligi Srbije.

Ekipa Nenada Lalatovića je nakon 3:1 u prvoj utakmici, izgubila danas od Železničara na Čika Dači 1:0, ali je zbog bolje gol-razlike ostala u višen rangu. Za razliku od prve utakmice, Pančevci su pružili znatno veći otpor domaćinu. U prvom poluvremenu su nekoliko navrata ozbiljno ugrozili gol rivala, da bi u 26. minutu uspeli da dođu i do pogotka. Posle pokušaja Gigića i Zuvića, Grgić je iskoristio odličnu loptu u prostor i sa nekoliko metara matirao golmana Lukića