Remi fudbalera Srbije u Sloveniji

Danas 12.06.2022  |  Z. P.

Fudbaleri Srbije odigrali su nerešeno na gostovanju Sloveniji 2:2, u utakmici sa dva potpuno različita poluvremena, tako zastali za Norveškom u borbi za prvo mesto u grupi Lige nacija, ali i verovatno naučili neke lekcije iz „takmičarskog“ fudbala jer su na gotovo ispunjenom stadionu „Stožice“ i bukvalno prebijeni.

Odigrali su izabranici Dragana Stojkovića i efikasno, i lepo za oko prvo poluvreme, u nastavku dozvolili da rivali iz dve šanse daju dva gola, a sudija Mauricio Marijani iz Italije dozvolio je domaćima izuzetno grubu, reklo bi se čak i prljavu igru, a fudbaleri Srbije su pokazali i preveliku dozu „naivnosti“ za takav doček. Jednostavno, osetili su domaći fudbaleri da im je dozvoljeno da idu „u meso“, ko zna koliko puta sudija nije sankcionisao povlačenja za dres,