Nemačka ubedljiva protiv Italije, a Mađarska protiv Engleske za prvo mesto u grupi

Danas 14.06.2022  |  Beta

Fudbalska reprezentacija Nemačke pobedila je večeras u Menhengladbanu selekciju Italije sa 5:2, u utakmici četvrtog kola Grupe 3 A divizije Lige nacija.

Posle tri vezana remija, Nemačka je stigla do prve pobede u ovogodišnjem izdanju Lige nacija i to ubedljivo pošto je u 69. minutu vodila sa 5:0. Nemačka je povela u desetom minutu preko Džošue Kimiha, na 2:0 je povisio Ilkaj Gundogan sa penala u finišu prvog poluvremena, potom se u strelce upisao Tomas Miler u 51, a tačku je stavio i Timo Verner golovima u 68. i 69. minutu. Italija je do kraja meča uspela samo da ublaži poraz golovima Vilfrida Gnonta u 78. i