Srbin sa "devet života": Krajinović ponovo preokrenuo meč i plasirao se u polufinale turnira u Kvinsu

Večernje novosti 17.06.2022  |  Novosti online

SRPSKI teniser Filip Krajinović savladao je Rajana Penistona u duelu četvrt-finala turnira u Kvinsu koji se igra na travi. Konačan rezultat bio je 2:1, po setovima 4:6, 6:3, 6:3.

FOTO: AP Bio je ovo preslikan duel koji je naš teniser odigrao juče protiv iskusnog Sema Kverija. Protivnik je maestralno servirao i zadavao muke strahovitim asovima i baš kao i Amerikanac prethodnog dana, Peniston je zahvaljujuči jednom brejku više odneo prvi set. Krajinović je potom uzvratio istom merom, ponovo pokazao kakav mentalitet poseduje i kao otpisan se vratio u meč izjednačivši na 1:1. Oba tenisera su napravila po brejk sredinom tećeg seta, a podatak da