Filipova bajka i dalje nema srećan kraj – najbolniji poraz posle najvećeg uspeha u karijeri

Sputnik 19.06.2022

Filip Krajinović srpski teniser, izgubio je u finalu turnira u Kvinsu od Matea Beretinija rezultatom 5:7, 4:6.

Pisao je Filip Krajinović bajku u Kvinsu, ali nažalost ponovo se završila u finalu. Dobro je srpski teniser parirao protivniku koji je neverovatan na travi, ali su detalji prelomili. Kada je Filip ispustio brejk u prvom setu, odmah je uzvratio u narednom gemu i pokazao zube Beretiniju. Delovalo je da će prvi set biti znatno neizvesniji, međutim pri rezultatu 5:5, Filip je lako dopustio dve greške iz bekhenda i gotovo poklonio priliku za set Beretiniju. Iskoristio