Медведев урлао на тренера: Немоћ на терену у мечу против Хуркача, Рус искалио на Сервару који то није желео да трпи (видео)
Вечерње новости 19.06.2022 | Новости онлине

ПРВИ тенисер на АТП листи Данил Медведев изгубио је и друго узастопно финале на травнатим подлогама. Њега је у борби за титулу у немачком Халеу "разбио" Хуберт Хуркач са 6:1, 6:4 у мечу који је трајао нешто више од 60 минута.
ФОТО: Тањуг Ипак, меч је обележио сукоб Медведева и његовог тренера Жила Серваре који је после наводних играчевих псовки упућених ка њему - решио да напусти стадион! Медведев је, након брејка који је дозволио у другом сету, почео да урла у правцу свог бокса. Упутио је тешке речи свом тренеру Сервари, неки корисници Редита чак тврде да му је рекао "одје*и". За разлику од већине тренера који тако нешто код својих играча трпе, Сервару то није занимало. Он је узео