Zvezda slavila posle preokreta u nadoknadi: Rišairo se probudio, Holanđanin sa dva gola matirao Slovence! Video

Kurir 24.06.2022

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su slovenački Bravo rezultatom 2:1 u prvoj pripremnoj utakmici u Sloveniji.

Nakon odličnog starta Zvezde i par propuštenih prilika sdlovenački klub poveo je iz jedanaesterca u 13. minutu, golom Kramarića. Prethodno je Rodić neoprezno igrao rukom. Taj gol kao da je presekao crveno-bele pa su do kraja poluvremena igrali dosta slabije. Na početku drugog poluvremena isključen je Dejan Stanković, koji je ušao u verbalni konflikt sa glavnim sudijom meča. Zvezda je ponovo ubrzala i izjednačila fantastičnim golom Rišaira Živkovića u 63. minutu. Do