Prva pobeda stolice Na klupi Partizana: Crno-belni silni, Andrade postigao prvenac pred Grobarima! Video

Kurir 28.06.2022

Fudbaleri Partizana savldali su Spartak iz Trnave na pripremnoj utakmici u Sloveniji rezultatom 3:0

Golove za Partizan postigli su Menig u 37., Lutovac u 45. i debitant Andrade u 58. minutu Kvinsi Menig je doveo Partizan u vođstvo. Uz malo sreće došao do lopte, odlično je pratio dešavanja, prihvatio istu i poslao je u suprotan ugao gola za vođstvo crno-belih Na samom isteku prvog poluvremena Lutovac je glavom duplirao prednost nakon centaršuta Fejse Konačnih 3:0 delo je debitanta Patrika Andradea koji sjajno otvara stopalo i trese mrežu za ubedljivu pobedu nakon