Čukarički pobedom završio pripreme: Pao je Slask, kapiten rešio pitanje pobednika! (video)

Hot sport 29.06.2022  |  Vukašin Cvetković

Prvi takmičaraski meč u sezoni Čukarički će odigrati protiv TSC-a na startu Superlige Srbije.

Fudbaleri Čukaričkog završili sj pripremni ciklus u Sloveniji trijumfom nad poljskim Slaskom. Utakmica odigrana u Ljubljani završena je rezultatom 1:0. Jedini pogodak na utakmici delo je kapitena ekipe sa Banovog brda, Marka Docića. Iskusni vezista matirao je poljskog golmana iz penala u uvodnim minutima prvog poluvremena. Brđani su odigrali pet mečeva u Slovenija. Ekipa koja je boravila na Bledu zabeležila je dva trijumfa (protiv najkvalitetnijih rivala – Olimpije