Prvo poluvreme putokaz – Stanković o porazu od Kopra, povredama Ohija, Pavkova i Sanoga…

Sportski žurnal 30.06.2022

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od ekipe Kopar 1:0 u trećem meču na pripremama u Sloveniji. Jedini gol postigao je Andrej Kotnik u 51. minutu.

Dejan Stanković, šef stručnog štaba Crvene zvezde, nije mogao da bude zadovoljan realizacijom u minimalnom porazu protiv Kopra. Pored meča bez postignutog gola treneru Crvene zvezde glavobolju stvaraju i povrede izabranika. - Kad se završi utakmica bez gola normalno da je realizacija problem. Prvih 45 minuta je način na koji bi trebalo da igramo. Kopru nismo dozvolili da izađe sa svoje polovine. Bili smo dobri u presingu i na drugoj lopti. Ali, kako biva u fudbalu