Извор: Морава инфо/Економија архива вести 01.07.2022
При крају реконструкција Жаочанског врела са којег ће се водом напајати 330 домаћинстава
Морава инфо 01.07.2022
ЧАЧАК – Градоначелник Чачка Милун Тодоровић са сарадницима је посетио Жаочане, где је у току завршетак реконструкције Жаочанског врела, које служи за водоснабдевање 330 домаћинстава из Жаочана, Качулица, Горичана, Слатине и… »
Објављене нове цене горива, поскупели и дизел и бензин
Морава инфо 01.07.2022
На пумпама у Србији цена евродизела у наредној недељи биће највише 218 динара за литар, а моторни бензин европремијум БМБ 95 за највише 205 динара. Нове цене на пумпама биће данас од 15 сати. Претходно је евродизел коштао 212… »
Да ли је масажа ефикасна у борби против главобоље
Морава инфо 01.07.2022
Главобоља често зна да нам поремети планове, промени расположење и утиче на свакодневне обавезе. Некада је бол толико јак и упоран да чак ни лекови не могу да га ублаже и онда цео дан проводимо у лежању, чекајући да престане… »
Михајловић: Реално је да се ЕПС задужи додатних милијарду евра да би могао да функционише
Морава инфо 01.07.2022
Министарка рударства и енергетике Зорана Михајловић оценила је да је јавно предузеће Електропривреда Србије (ЕПС) у ову годину ушло са „великим губитком“. Додала да је реално да се задужи додатних милијарду евра, како би могло да… »

