Poljaci bolji od Nišlija: Radnički poražen od Slaska u poslednjem kontrolnom meču

Kurir 02.07.2022

Fudbaleri niškog Radničkog poraženi su danas od Slaska sa 1:3, u poslednjem kontrolnom meču na pripremama u Sloveniji.

Jedini gol za Radnički postigao je Stefan Mitrović u 87. minutu. Strelci za Slask bili su Pjotr Talar u četvrtom i 47. i Sebastijan Bergijer u 62. minutu. Radnički je na pripremama u Pohorju upisao dve pobede, remi i dva poraza. Pre ovog poraza od Slaska, savladani su slovenačko Radomlje sa 5:3 i bugarska Marica iz Plovdiva sa 6:0, protiv rumunske UTE Arad nije bilo golova, a poraz je doživljen i od slovenačkog Kopra rezultatom 3:2. U prvom kolu Super lige Srbije

Rodić: "Tačka na to ko je bolji"