Stanković nakon poraza od Zenita: ‘Uspešna provera – Jaka i ponosna Crvena zvezda!’ (foto)

Hot sport 03.07.2022  |  Vukašin Cvetković

Stanković otvoreno kao i uvek! Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su rezultatom 1:2 u utakmici odigranoj u Sočiju protiv ruskog Zenita, a utiske nakon generalne probe i poslednje provere pred start sezone izneo je Dejan Stanković.

FOTO: FK Crvena zvezda – Bila je ovo uspešna provera, videli ste i sami jaku i ponosnu Crvenu zvezdu od prvog momenta. Nema veze što smo igrali protiv skuplje ekipe na tržištu i to maltene kod njih kući, izašli smo visoko, hrabro i u prvom poluvremenu imali domnaciju u igri, posed, šanse i dobar pritisak na njihovu zadnju liniju. Iz toga smo dobili dve, tri kontre, ali to nije strašno. U drugom poluvremenu smo jeftino primili golove i sigurno da je moglo bolje, ali