ZLATNA NINA! Leskovčanka osvojila zlatnu medalju za Srbiju na Mediteranskim igrama (FOTO PRIČA IZ ALŽIRA)

Članica Plivačkog kluba Dubočica iz Leskovca Nina Stanisavljević osvojila je i svoju prvu zlatnu medalju u seniorskoj konkurenciji na jednom velikom takmičenju.

Talentovana Leskovčanka je u disciplini 50 metara leđnim stilom osvojila zlatnu medalju, a u finali je isplivala vreme 28,59 sekundi. – Ovo su moje prve Mediteranske igre i uopšte, prva seniorska sezona. Moj trener i ja smo presrećni nastupom. Moja seniorska karijera je počela zlatnom medaljom i zaista nije moglo biti bolje. Nadam se da će tako i da se nastavi. Drago mi je što sam imala prilike da predstavljam svoju zemlju i što sam to uradila na najbolji mogući