Partizan vodi na poluvremenu: Petković na debiju postigao evrogol! (video) (foto)

Hot sport 09.07.2022  |  HotSport

U toku su tri utakmice prvog kola Mozzart Bet Superlige Srbije, a na onoj koju javnost najviše zanima, crno-beli vode u Ivanjici sa 1:0.

Strelac pogotka je bonus igrač vicešampiona Srbije, mladi Mihajlo Petković, koji je fenomenalnim udarcem sa ivice šesnaeterca poslao loptu u same rašlje gola Javora. Pored ovog meča, igraju se i utakmice između Čukaričkog i TSC-a na Banovom Brdu, kao i između Mladosti i Spartaka u Lučanima. Zanimljivo je da na svim duelima gostujuće ekipe imaju minimalnu prednost sa kojom se otišlo na pauzu. Sve mečeve možete pratiti na kanalima Arena Sport. FOTO STARSPORT: