Slovan iz kornera u drugu rundu: Ubedljivi Ferencvaroš, Kluž ispao nakon penala! Video

Kurir 13.07.2022

Fudbaleri Slovana iz Bratislave plasirali su u drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Slovačka ekipa slavila je u revanš meču u Gruziji protiv Dinama iz Batumija 2:1 nakon što su u prvom meču prvog kola igrali bez golova. Slovan je prošao dalje posle retko viđene drame. Oba meča u regularnom toku završena su bez golova. Domaćin je poveo u 104. minutu, a favorizovani slovački klub izjednačio u 115. minutu. Kada se očekivalo izvođenje jedanesteraca, usledio je neverovatan gol Slovana. Postigao ga je Vladimir Vajs u 123. minutu igre i to direktno iz