Спортске.нет 15.07.2022  |  Спортске.нет

Умало први пораз Партизана у новој сезони и то на "Чаиру", Раднички је бриљирао, могао да буде и убедљивији, на крају 3:3 (1:1) голом гостију из пенала у надокнади времена.

Већ на самом старту шокантан развој ситуације по Илију Столицу и његов тим. Раднички је дошао до предности након смушености одбране Партизана, прво је Вујачић био слабији у скоку, а онда је лопта дошла до Бојана Млађовића који главом шутира и вара неодлучног Стевановића за 1:0. Партизан је кренуо боље ка голу противника и стигао је до гола захваљујући - Бојану Млађовићу. Да је пут од хероја до трагичара првог полувремена трајао свега осам минута доказао је