Izvor: Nova/Putovanja arhiva vesti 19.07.2022
Španija uvodi besplatno putovanje vozovima – evo od kada
Nova 19.07.2022
Odlične vesti za ljubitelje putovanja. Sve rute kojima voze prigradski vozovi i sve regionalne linije koje spajaju udaljenosti manje od 300 kilometara, a da pritom njima upravlja nacionalni železnički prevoznik Renfe, biće besplatne od 1. septembra… »
Pitali smo ljude zašto ne letuju u Crnoj Gori: Komšije, sad se dobro zamislite
Nova 19.07.2022
Odgovori su jasni. Zvanični podaci Turističke organizacije Budve pokazali su da ove godine na crnogorskom primorju odmara petinu manje turista nego prošle godine u istom periodu. Plaže su prazne i u Baru i u Ulcinju, a ugostitelji za takvu situaciju… »
Tri horor situacije koje će vas sačekati na beogradskom aerodromu
Nova 19.07.2022
Pripremite živce - i novčanik. Ako ovih dana letite sa beoradskog aerodroma „Nikola Tesla“, poranite nekoliko sati – jer će vas sigurno zadesiti neočekivane situacije. Već danima pišemo o haosu koji vlada aerodrom, na koji se redovno žale i… »