Raspucali se srpski reprezentativci - Pogađali Tadić i Lukić, Pavlović i Radonjić starteri

Sportske.net 19.07.2022  |  Sportske.net

Posebno zanimljiv duel bio je onaj između Salcburga i Ajaksa, a završen je pobedom holandskog velikana rezultatom 3:2.

Srpski reprezentativac Dušan Tadić je doveo Ajaks u vođstvo u 28. minutu iz jedanaesterca, a samo četiri minuta kasnije Salcburg je izjednačio golom Kapalda. U finišu prvog poluvremena Ajaks je po drugi put poveo golom Kudusa, a posle samo sedam minuta igre u drugom poluvremenu Tejlor je povisio na 3:1. Poraz Salcburga ublažio je 19-godišnji slovenački napadač Benjamin Šeško u 71. minutu meča. Starter u ekipi Salcburga bio je i Strahinja Pavlović koji je ovog leta