LK, kval. - Jovanović u reprezentativnoj formi, Iliću remi sa igračem više, razočarali Velež, Budućnost...

Sportske.net 21.07.2022  |  Sportske.net

Podsetimo, nastupila su i dva naša predstavnika, Čukarički i niški Radnički koji su ostvarili povoljne rezultate u gostima pred revanše za sedam dana. ''Brđani'' su u Luksemburgu savladali Rasing sa 4:1, a Radnički je igrao nerešeno, 2:2 protiv Gzire sa Malte.

Što se tiče ostalih večerašnjih mečeva, našu pažnju privukao je Đorđe Jovanović, bivši napadač Čukaričkog i Partizana koji je bio dvostruki strelac za Makabi iz Tel Aviva u pobedi nad Zirom u Azerbejdžanu rezultatom 3:0. Ekipa koju sa klupe vodi Vladimir Ivić, povela je golom Kaničovskog u 18. minutu, a samo četiri minuta kasnije Đorđe Jovanović je duplirao prednost gostujućeg tima. Početkom drugog poluvremena Kaničovski je upisao i asistenciju, a Jovanović