Javor dominirao u Ivanjici: Pao Novi Pazar!(video)

Hot sport 22.07.2022  |  Stefan Gajić

Javor-Novi Pazar (2:1) Prva pobeda u ovoj sezoni! U prvom kolu je Partizan bio suviše dominantan, u Topoli podela bodova, konačno sva tri boda kod kuće! Luka Gojković doveo je ekipu iz Ivanjice u vođstvo posle jedanaest minuta igre, da bi u petnaestom minutu igre Luka Luković podigao rezultat na 2:0.

Konačan rezultat u Ivanjici postavio je u 27. minutu igre, Joksimović. Imali su gosti šanse u drugom poluvremenu, ali bez realizacije. Nakon tri kola Javor ima poraz, nerešenu i pobedu, dok je Novi Pazar 15. na tabeli sa tri poraza. Данас на стадион Јавора стижу комшије од којих нас дели Голија – Нови Пазар. У 1. колу нисмо освојили бодове, у 2. смо освојили један – логика каже да су на реду сва три! Идемо по тријумф! 💪 #LjuljajJavore pic.twitter.com/ZmobxMgqne —