Шапић у базену са крвницима

Данас 27.07.2022  |  Никола Крстић
Шапић у базену са крвницима

Још се није охладила фотеља од седења Горана Весића на челу главног града Србије – добро, занемаримо сенку Зорана Радојичића – а новорођени градоначелник Београда Александар Шапић је већ почео да бриљира са својим изјавама.

Између кривљења више силе и бивше весићевске власти за оронулу пропаст београдских улица, успео је и да докаже да је рођен за ову неорадикалску еру глорификације злочинаца и смрти. Наиме, на поновно тражење да се уклони мурал у Његошевој Ратку Младићу, осуђеном ратном злочинцу и једном од најодговорнијих за геноцид у Сребреници, он је рекао да је тај исти утамничени зликовац „бранио српска огњишта и да вероватно да није било њега, Срби из Босне би завршили

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Друштво, најновије вести »