Pola tuceta golova na Marakani: Crveno-beli razbili goste iz Surdulice, odlična uvertira za Pjunik!

Kurir 29.07.2022

Fudbaleri Crvene zvezde sinoć su na "Marakani", pred oko 12.000 gledalaca, deklasirali Radnik iz Surdulice, kome su dali pola uceta golova - 6:0 (1:0).

Jedini gol u prvom poluvremenu je postigao Ivanić u 12. minutu, a u drugom delu mrežu gostiju su rešetali: Kangva u 64, Katai u 71, Pavkov u 76, Kanga u 83. iz penala i Bukari u 84. minutu. Crveno-beli su tako napravili odličnu uvertiru za prvi meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv prvaka Jermenije Pjunika u sredu u Beogradu. Tok utakmice: Drugo poluvreme Kraj utakmice na "Marakani", nije ni bilo nadoknade vremena 84. minut - GOL - Bukari - Zvezda