Nezaustavljiv je! Mitrović golom rastužio polufinalistu Lige šampiona! Premijer liga nije spremna za ovakvog Mitrogola! (video)

Kurir 31.07.2022
Nezaustavljiv je! Mitrović golom rastužio polufinalistu Lige šampiona! Premijer liga nije spremna za ovakvog Mitrogola…

Najbolji srpski napadač, Aleksandar Mitrović, postigao je novi pogodak za Fulam uoči početka Premijer lige.

Popularni Mitrogol je, podsetimo, bio strelac protiv Benfike i dva puta protiv Eštorila, a sada je svoj tim sačuvao od poraza u 86. minutu i to protiv polufinaliste Lige šampiona. Fulam i Viljareal odigrali su utakmicu bez pobednika koja je završena rezultatom 1:1. We round off pre-season with a draw. 👏 #FULVIL pic.twitter.com/HQdXmxWThR — Fulham Football Club (@FulhamFC) July 31, 2022 Mitrović je do novog pogotka stigao u samoj završnici, tačnije, u 86. minutu, a