Partizan oštećen u Novom Pazaru? Oglasio se sudijski ekspert i odagnao sve dileme

Večernje novosti 31.07.2022  |  Novosti online

FUDBALERI Partizana u 4. kolu Superlige Srbije gostovali su Novom Pazaru gde je domaćin slavio rezultatom 1:0 (1:0). Strelac jedinog gola bio je Mijić sa "bele tačke", ali, bilo je još vrlo zanimljivih, a važnih dešavanja.

FOTO: Sandić photo / FK Partizan Ključan momenat prvog poluvremena, a ujedno i celog meča odigrao se u 23. minutu kada je Saničanin oborio Majdevca i dobio drugi žuti karton na meču, a domaći su nakon tog starta u šesnaestercu dobili penal. Sudijski ekspert Zdravko Jokić komentarisao je za "TV Arena Sport" ovu situaciju i procenio da arbitar Marko Ivković nije pogrešio: - Ovde je igrač Novog Pazara nadmudrio igrača Partizana. U inerciji, posle finte igrača Pazara,