Bukari leteo protiv Pjunika, "petarda" Zvezde za miran revanš u Jerevanu!

RTV 03.08.2022  |  RTS

BEOGRAD - Na krilima fantastičnog Osmana Bukarija fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su pobedili Pjunik i napravili veliki korak ka plej-ofu za plasman u Ligu šampiona. Bukari je upisao prvi het-trik u karijeri, a Zvezda u uvodnom meču trećeg kola kvalifikacija za elitno takmičenje savladala Pjunik rezultatom 5:0 i sledeće sedmice u Jerevan nosi ogromnu prednost.

Crveno-beli su već sada jednom nogom u plej-ofu, nakonizuzetne partijeu kojoj je Osman Bukari kupio srca više od 40.000 prisutnih navijača. Krilni napadač iz Gane je u prvoj evropskoj utakmici potvrdio da će biti ogromno pojačanje za srpskog šampiona, leteo je po terenu i bio neuhvatljiv za čuvare, pa je već u prvih 45 i kusur minuta na svom kontu imao dva gola i jednu asistenciju. Bukari je u drugom minutu najavio spektakularnu partiju, zatresao je mrežu na