Mitrović raspoložen na početku Premijer lige: Dao dva gola protiv Liverpula, ali Fulam osvojio samo bod

Euronews 06.08.2022  |  Autor: Euronews

​Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović postigao je dva gola za Fulam u utakmici 1. kola Premijer lige, ali je to bilo dovoljno sama za osvajanje jednog boda - 2:2.

Prvih 45 minuta bili su generalno manje uzbudljiviji nego onih u nastavku, ali daleke do toga da su bili dosadni. Oba tima su imali period igre kad su dominirali, a centralni trenutak tog dela igre je viđen u 32. minutu kad je najbolji napadač Fulama u istoriji glavom smestio loptu u mrežu gostiju, pa se sa tim rezultaom i otišlo na odmor. Drugo poluvreme je počelo agresijom Fulama. Navalili su domaći igrači na gol Liverpula svom snagom, gosti nisu mogli da dođu do