Čukarički na "+7" u odnosu na Partizan: Luka Jović gledao kuma na Brdu, a on dao čudesan gol! Pogledajte Tošićevu magiju (video)

Kurir 07.08.2022
Čukarički na "+7" u odnosu na Partizan: Luka Jović gledao kuma na Brdu, a on dao čudesan gol! Pogledajte Tošićevu magiju…

Fudbaleri Čukaričkog savladali su na Banovom brdu ekipu Spartaka iz Subotice sa 2:0, u meču petog kola Superlige Srbije.

Tek što je počelo drugo poluvreme, Todorovski je sa ivice kaznenog prostora zatresao mrežu Čukaričkog, ali taj gol nije priznat, jer je fudbaler Spartaka bio u ofsajd poziciji. I umesto vođstva Spartaka, gol je postignut na drugoj strani već u 52. minutu meča. Sjajni Muhamed Badamosi je još jednom pokazao da će biti veliko pojačanje za ''brđane'', protutnjao je kroz kazneni prostor gostiju, oslobodio se Ostojića i potom rutinski savladao golmana Manojlovića. Samo