Vlahović psovao, a atletiko uništavao Juventus: Jorganžije zaustavile Srbina koji je uradio nešto o čemu bruji Italija (video)

Kurir 07.08.2022
Vlahović psovao, a atletiko uništavao Juventus: Jorganžije zaustavile Srbina koji je uradio nešto o čemu bruji Italija…

Atletiko Madrid je deklasirao Juventus sa 4:0 u prijateljskoj utakmici odigranoj u nedelju u trening centru u Torinu, a prva dva gola postigao je bivši i možda budući igrač Juventusa Alvaro Morata.

Prvo je bilo planirano da se utakmica odigra u Tel Avivu, ali se od toga odustalo zbog bezbedonosne situacije. Het-trik za španski tim upisao je Alvaro Morata golovima u 10, 43, i 62. minutu. Španski fudbaler je prethodne dve sezone bio na pozajmici u Juventusu. Konačan rezultat je u drugom minutu nadoknade postavio Mateus Kunja. Atletiko je u 40. minutu imao priliku i sa penala, ali je neprecizan bio Žoao Feliks. Sledećeg vikenda počinju prvenstva u Italiji i