Kloseov tim stigao do suludog preokreta u 90+5!

Sport klub 07.08.2022  |  Autor:Nikola Novaković

U nedelju su na programu bile tri utakmice trećeg kola austrijske Bundeslige – najzanimljivije je bilo na „Kešpoint areni“ gde je domaći Altah, koji sa klupe vodi legendarni napadač Miroslav Klose, rezultatom 3:2 (0:1) posle ogromnog preokreta pobedio bečku Austriju.

Vodio je tim iz prestonice sa 2:0 do 63. minuta pogocima Fišera i Tabakovića, ali posle gola Prištinca Nuhijua kreće povratak domaćih. Izjednačenje u 74. minutu autogolom donosi defanzivac Branueder, a sva tri boda Kloseovoj ekipi u 90+5. minutu podario je raspoloženi Ade Nuhiju svojim drugim golom. Bila je ovo prva pobeda u sezoni za Altah, koji sada ima četiri boda i u sledećoj rundi igra protiv Šturma u Gracu. Austrija, koja je kažnjena pre početka prvenstva