LŠ (kval.) - Goleada na ''Maksimiru'', Dinamo slavio, Ludogorec meč završio sa osmoricom! Plej-of obezbedili i Benfika i Karabag

Sportske.net 09.08.2022  |  Sportske.net
LŠ (kval.) - Goleada na ''Maksimiru'', Dinamo slavio, Ludogorec meč završio sa osmoricom! Plej-of obezbedili i Benfika i…

Fudbaleri Benfike obezbedili su plasman u plej-of Lige šampiona nakon rutinske pobede u gostima nad danskim Mitjilandom i u revanš meču, bilo je 3:1. ''Orlovi'' su imali ubedljivu prednost od 4:1 iz prve utakmice koja je odigrana u Portugalu.

Mrežu domaćih načeo je Enco Fernandez golom u 23. minutu. Sve dileme oko pobednika otklonio je Enrike Arauho golom u 56. minutu za 2:0. Mitjiland smanjuje preko Sista u 63. minutu, a konačan rezultat postavio je Gonzavleš dva minuta pre kraja utakmice. Na ''Maksimiru'' u Zagrebu viđen je jedan od najuzbudljivijih mečeva, a domaći Dinamo slavio je posle pobede nad Ludogorecom rezultatom 4:2. U prvom meču hrvatski tim ostvario je pobedu od 2:1. Drmić je doveo domaći