Izvor: Novi magazin/Balkan arhiva vesti 11.08.2022
Požar kod Bara pod kontrolom, železnički saobraćaj u prekidu
Novi magazin 11.08.2022
Požar, koji je juče popodne izbio iznad Crvene plaže u Baru, i dalje je aktivan, ali pod kontrolom, prenose lokalni mediji. U gašenje požara jutros su se uključila i dva helikoptera Vojske Crne Gore. Kako prenose lokalni mediji, objekti su… »
Abazović: Tužilaštvo da ispita sve nebulozne optužbe protiv mene
Novi magazin 11.08.2022
Premijer Crne Gore Dritan Abazović pozvao je Specijalno državno tužilaštvo (SDT) da ispita navode koje je objavio M portal, a po kojima pripadnici jednog od najozloglašenijih kriminalnih klanova na Balkanu govore o tome kako traži da mu se nabave… »
MUP Republike Srpske potvrdio da je uhapšen visoki funkcioner tog ministarstva
Novi magazin 11.08.2022
Visoki funkcioner MUP-a Republike Srpske Nedeljko Lubura i Bojan Roguljić, sin banjalučkog biznismena Slavka Roguljića, uhapšeni su zbog organizovanog kriminala, saopštio je danas MUP RS. Oni su osumnjičeni za "pomoć učiniocu posle izvršenog… »