Tomislav sivić pred otkazom! Bez pobede u novoj sezoni: Radnički doživeo katastrofu u Nišu od Novog Pazara

Kurir 12.08.2022

Agonija u Nišu! Fudbaleri Novog Pazara savladali su kao gosti Radnički na Čairu u premijeri 6. kola Superlige Srbije sa 3:1.

Novopazarci su jedan od prijatnijih iznenađenja na startu sezone, upisali su deveti bod, a zanimljivo je da su uzeli skalp favorizovanim timovima Partizanu i TSC pre Radničkog. Strelci za tim Vladimira Gaćinovića bili su Nikčević u 45. minutu, Majdevac u 55. i Rubežić u 77. minutu. Počasni pogodak za domaćina postigao je Štulić u 93. minutu. Radnički je ostao na dva boda iz šest utakmica. Ako se uzme u obzir i Evropa, gde je niški tim ispao već na startu od Gzire