"Bio sam užasan, ovo je dan za zaborav" Junajtedov tragičar tražio da stane pred kamere

Sportal blic 13.08.2022

Mančester junajted je u teškoj situaciji, to je sigurno, a tome je dodatno doprineo poraz koji su pretrpeli u subotu od Brentforda.

Brentford je u drugom kolu Premijer lige pobedio Mančester junajted sa 4:0. Junajted je na dnu tabele posle dva kola pošto je u prvom kolu na Old Trafordu izgubio od Brajtona. U današnjem porazu od Brentforda, najslabiji pojedinac Junajteda bio je golman David de Hea. U desetom minutu Španac je lošom reakcijom poklonio gol Dasilvi, a potom primio još tri gola. Pogodili su Džensen, Mi i Mbuemu, pa je Brentford posle 35 minuta poveo sa 4:0. 19:18 - 13.08.2022