Tragičar Mitar promašio penal, Fulam ostao bez prve pobede

Nova 13.08.2022  |  Autor:Miloš Ljubisavljević

Fudbaleri Fulama odigrali su nerešeno sa Vulverhemptonom 0:0, u meču drugog kola Premijer lige. „Kotidžersi“ nisu ponovili izdanje iz prvog kola kada su remizirali s Liverpulom, ali ni na gostovanju na stadionu Molino, nisu ostali praznih šaka.

A mogli su da odnesu ceo plen, da je Aleksandar Mitrović imao malo više sreće. Srpski fudbaler propustio je šansu da postane junak svog tima u 81. minutu. Promašio je tada penal dosuđen za njegov tim, dok je u 88. minutu posle kornera umalo asistirao za pogodak. Pred golom se u toj situaciji našao Bobi Rid, ali niej došao do lopte pre golmana Vulvsa. Fulam je manje napadao tokom meča, ali je ipak imao svoje šanse da ugrozi gol domaćih na kom je stajao Žoze Sa.