"Tipičan balkanac, gastarbajter": Zlatan Ibrahimović promenio imidž i izazvao lavinu komentara (video)

Večernje novosti 14.08.2022  |  Novosti online

FUDBALSKI klub Milan rezultatom 4:2 u prvom kolu Serije A savladao je Udineze, ali se posle meča više pričalo o novom imidžu zvezde tima iz "grada mode" - Zlatanažu Ibrahimoviću.

Vulkan Gosti su poveli golom Rodriga Beca u drugom minutu, a potom je usledio preokret italijanskog prvaka golovima Ante Rebića. U 11. minuti i Tea Ernandeza koji je iz penala zatresao mrežu. Četiri minuta kasnije vođstvo rosonerima doneo je hrvatski ofanzivac Ante Rebić. Dočekao je loptu s desne strane i majstorski pogodio u donji desni ugao gostujućeg golmana Marka Silvestrija. Igrači Milana proslavili su veliku pobedu. I dok je trener Pioli hvalio svoje pulene,