U junajtedu gledaju i ne veruju: Henderson doneo pobedu Forestu, njima nije valjao (foto / video)

Večernje novosti 14.08.2022  |  A. Ilić

FUDBALERI Notigem Foresta čekali su dve decenije da se vrate u Premijer ligu, ali su danas protiv Vest Hem junajteda pokazali da ne nameravaju da iz nje izađu ove godine. Šumari su upisali vrednu pobedu 1:0, a heroj je svakako golman Mančester junajteda na pozajmici, Din Henderson.

FOTO: Tanjug/AP Kakav meč su odigrali Forest i Vest Hem na "Siti Graundu", iako je domaćin slavio minimalnim rezultatom videli smo dosta uzbuđenja u meču. Napadao je Vest Hem tokom prvog poluvremena, gosti iz Londona imali su teresku inicijativu, a čak su postigli i gol u 43. minutu. Mohamed Benrama je ispratio odlično dodavanje i matirao Hendersona. Ipak, radost gostiju nije dugo trajala Robert DŽons je pogledao var snimak, golu je prethodio faul. Kao hladan tuš u