Teniski spektakl u Sinsinatiju: Vavrinka i Marej odigrali kao da su ponovo mladi! (video)

Hot sport 16.08.2022  |  Đorđe Sredojević

Britanski teniser Endi Marej plasirao se u drugo kolo Mastersa u Sinsinatiju pobedom nad Švajcarcem Stanom Vavrinkom.

Škot je savladao dobro poznatog rivala posle gotovo tri sata borbe, sa 2-1 u setovima, a rezultat po njima iznosio je 7:6, 5:7, 7:5. U prvom setu jedine tri brejk lopte imao je Britanac, ali je meč morao da prelomi tek u taj-brejku, dok se u drugom setu takođe vodila ogromna borba. Vavrinka je poveo sa 5:3, i imao priliku da servira za set, zatim izgubio servis sa nulom, ali na kraju ipak došao do izjednačenja. Andy’s on it 👍 Two-time #CincyTennis champion