Srbi su šou: Dušan Vlahović golovima pogurao Juventus, Kostić to slavio kao da je strelac, pa i on dobio ovacije (video)

Večernje novosti 15.08.2022  |  Novosti online

DUŠAN Vlahović je na "velika vrata" ušao u Juventus, opravdao je taj transfer iz Fiorentine i igrama i golovima od "zimskog" transfera do letnje pauze, a onda je i na startu nove sezone obradovao navijače "stare dame".

FOTO: Tanjug/AP Ovog ponedeljka, Juventus je ugostio ekipu Sasuola u 1. kolu Serije A, a srpski as je dao gol za 2:0 u 42. minutu, te za 3:0. u 51, kada je i postavljen konačan rezultat. Pred kraj poluvremena upravo je on bio oboren u kaznenom prostoru rivala od strane Đan Marka Ferarija, a onda je Dušan Vlahović snažno i precizno izveo najstrožu kaznu i iz jedanaesterca udvostručio prednost torinskog giganta. DUSANSESSUALE !!! #JuventusSassuolo #SerieA #JuveLive