LK (Kval.) - Ilićev CSKA slavio, Đorđe Jovanović igrao od prvog minuta u pobedi Makabija!

Sportske.net 18.08.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Makabija savladali su u Tel Avivu ekipu Nice rezultatom 1:0 u prvom meču plej-ofa za plasman u Ligu konferencija.

Gol odluke postigao je hrvatski fudbaler Stipe Perica u 74. minutu. Srpski napadač Đorđe Jovanović igrao je do 85. minuta. Austrijski Volfsberger je kao gost savladao Molde. Strelac jedinog pogotka bio je napadač Tai Baribo u 22. minutu. CSKA iz Sofije koji predvodi srpski trener Saša Ilić savladao je na domaćem terenu ekipu Bazela minimalnim rezultatom. Utakmicu je odlučio auto-gol Lopeza 20 minuta pre kraja meča. Fudbaleri Linfilda iz Severne odigrali su 2:2 u