Nišlije slavile u Surdulici: Štulić ‘srušio’ Radnik sa dva pogotka, tsc razbio maler! (video)

Hot sport 21.08.2022  |  HotSport

Nišlije upisale prvi trijumf nakon dolaska novog trenera! U okviru 7. kola nacionalnog šampionata Srbije susreli su se Radnik i Radnički iz Niša.

Gosti sa ‘Čaira’ napravili su podvig i savladali domaći sastav u Surdulici sa 1:3. Igrač utakmice je mladi napadač ‘Meraklija’, Nikola Štulić, koji je na današnjem meču dva puta zatresao mrežu rivala. Radnički je ovom pobedom pobegao sa začelja tabele, a domaći fudbaleri su im olakšali, jer su u 53. minutu ostali sa igračem manje. Štulić je pogađao u 20. i 74. minutu, Pejović je bio precizan sa bele tačke u 55, dok je počasni pogodak za Radnik postigao Subotić u