Извор: Телеграф/Балкан архива вести 21.08.2022
Нови инцидент у Албанији: Ухапшено четворо Чеха, фотографисали војну фабрику
Телеграф 21.08.2022
Ухапшени Руси су раније рекли да су фоторепортери. Албанско министарство одбране објавило је да је притворило четири особе чешке националости јер су фотографисали војну фабрику код града Поличан. "Око 8.40 јутрос, у једном од… »
"Да сам знао да је за такво злодело рођен, моја би му рука пресудила": Огласио се брат Вука Бориловића
Телеграф 21.08.2022
Бориловић је навео да брату "нити гроба зна, нити жели да зна" Бошко Бориловић, брат масовног убице са Цетиња Вука Бориловића, обратио се редакцији РТВ Цетиње, којој је послао писмо, уз молбу да буде објављено. Писмо које… »
"Црној Гори потребна стабилна и способна Влада": Огласила се ЕК поводом Дритановог пада
Телеграф 21.08.2022
Сада је ред на црногорским институцијама да предузму наредне кораке. Портпаролка Европске комисије Ана Писонеро Хернандез, поводом изгласавања неповерења Влади Дритана Абазовића, изјавила је да је Црној Гори потребна стабилна… »

