Derbi bez pobednika: Remi Atalante i Milana, nerešeno i u duelu Bolonje i Verone

Kurir 21.08.2022

Remi Atalante i Milana, nerešeno i u duelu Bolonje i Verone Fudbaleri Atalante i Milana odigrali su večeras u Bergamu nerešeno 1:1, u meču drugog kola italijanske serije A.

Povela je Atalanta golom Ruslana Malinovskog u 29. minutu, da bi izjednačenje Milanu doneo Ismael Banaser pogotkom u 68. minutu. Posle dva kola, oba tima su zabeležila po jednu pobedu i remi. U istom terminu, Bolonja i Verona su u Bolonji odigrali takodje nerešeno 1:1. Bolonja je do vodjstva stigla golom Marka Arnautovića, da bi remi Veroni doneo Tomas Anri pogotkom u 43. minutu. Domaći tim je od 78. minuta igrao sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton