Lepa si kao mitrov gol u 90. Minutu! Srpski as potvrdio klasu u finišu meča sa Brentfordom

Večernje novosti 22.08.2022  |  N. ILJUKIĆ

DANAŠNJI momci, kada se udvaraju devojkama, iz rukava znaju da izbace biser: "Lepa si kao gol u 90. minutu!" Da znaju takve srećnice kako Aleksandar Mitrović zna da glavom zakuca loptu Portugalcima, ili nekom tamo Brentfordu par trenutaka pre poslednjeg zvižduka sudije, možda bi i bez previše razmišljanja došle na zakazano mesto u zakazano vreme.

FOTO: Tanjug/AP Srpski fudbalski as je opet digao fudbalsku Englesku na noge, a navijače Fulama bacio u delirijum pre dva dana, kada je u 90. minutu obezbedio svom timu prvi trijumf u sezoni na meču sa Brentfordom. Vodio je tim iz Londona sa ubedljivih 2:0, na poluvreme otišao sa 2:1, gosti su u 71. minutu stigli do izjednačenja, ali se, kao i mnogo puta do sada, za sve pitao Mitrović. Centaršut Mbabua s desne strane, skok i trzaj glavom i lopta koja leti baš tamo